Ebatavaline Puer. “Kuuvalgus”

Kui ei ole veel Puerh teed proovinud, siis see ideaalne valik alustamiseks!


Ühe paki kaal: 50 grammi
Liik: Puer fermenteerimata
Päritolu: Yunnani provintsis
Maitse: tihe, pehme ja harmooniline
Aroom: virsik, kask, mesi ja kuivatatud puuviljad
Värv: selgelt kuni punakani

16.38 

2 laos

Kategooria

Ebatavaline Puerh “Kuuvalgus”


See on väga eriline puer Yunnani provintsist, ja see koht, nagu me teame, on kuulus oma klassikaliste ja Shen Shu Pueridega. Kuuvalgus pole sarnane ühtegi Sheniga, ja veelgi enam, ühtegi Shu Pueriga, mida te olete proovinud oma elus. See on midagi unikaalset. Kuuvalguse tootmiseks puult eemaldatakse noor pung ja kaks ülemist lehte. Siis teelehed töödeldatakse valge tee tehnoloogia järgi. Miks Kuuvalgus? See nimi anti talle, sest tema värv on väga sarnane öise kuuga. Üks pool on helekollane, ja teiselt küljelt leht on tume, peaaegu must. See kahe värvi efekt saavutatakse tänu sellele, et ühelt poolt teeleht on kaetud valgete udemetega ja teiselt poolt – sile. Selle tee aroomis on ülekaalus magus virsiku, kuivatatud puuviljade ja mee maitse.

Mille poolest on Puerh (Shu) kasulik?


Hiina must Puerh on mitmeid kordi tõestanud oma kosutavat ja soodsat mõju inimese organismile. Seda võib julgelt kasutada tervise tugevdamiseks: On tõhus kõrgendatud holesteriini puhul, aitab seda järkjärguliselt alandada, samuti on ses mõttes hea ennetusena, eriti kui on olemas selle näitaja suurenemise tendents. Tee võime normaliseerida holesteriini taset oli tõestatud Prantsuse teadlaste uurimustega. Kui juua Shud korrapäraselt, saab tulemusega tugevdatud imuunsüsteemi. Organism hakkab kergesti erinevate viiruste ja infektsiooni rünnakutega hakkama saama. Tervistumie toimub veel ka toksiinide ja šlakkide väljutamise tõttu. Garanteeritult tagab positiivsed tulemused võitlusega liigse kaaluga. Dietoloogid on ammu selle tee lisanud salendavate toiduanete nimekirja.

Kuidas keeta?


Puerhi tuleb valmistada 95-100 kraadise veega, ja tõmbeaeg ei tohi ületada 10-60 sekundit. See tee sobib vamuti neile, kes tutvuvad Puerh teedega esmakordselt. See on teejuhiks Puerhiga tutvumisel. See ei valmista pettumust. Hiinas kehtib seadus, mille kohaselt saab Puerhi nime kanda ainult Yunnani provintsis toodetud tee. See on ajalooluine piirkond, kus puerhe toodetakse juba sadu aastaid. Tee sai oma nime iidse linna järgi, kus toimis suur teeturg. Puerhid mõjuvad võimsalt ja kosutavalt, seepärast ei tasu neid juua enne magamaminekut. See on suurepärane asendus hommikukohvile. Puerh mitte ainult ei erguta ja häälestab tööle, vaid mõjub soodsalt ka tervisele. Puerh tee sai oma nimetuse Hiina linna Puerh järgi, mis asub Yunnani provintsis. See jook on tõesona imeline: seda võrreldakse kalli veiniga, mis aastatega muutub oma omadustelt aina paremaks ja saab üha rohkem kasulikke omadusi juurde.