Laost otsas

Funktsionaalne keetja

37.40 

Laost otsas

Kategooria

See on spetsiaalne klaas-keetja, mis on valmistatud läbipaistvast kuumuskindlast toidu plastist. Maht on 0,5 liitrit. See on jagatud kaheks sektsiooniks. Alumine – kamber, kus teed valmistatakse. Ja ülemine – kus on puhas keedis. Need kaks sektsiooni on ühendavad anumid. Keetmiskambris pannakse teed läbi lahti keeratava alumise kaane. See võib olla mis tahes sort – Dahunpao, Teguanin, Longjing, Puer jne

Infusioonikambrit täidate ülemise kaane kaudu keeva veega.

Mõne sekundi pärast, kui leiad, et teed on piisavalt keedetud, blokeerid katete vaheline side kerge käe liikumisega. Selleks peate keerama lukustusrõnga veerand vastupäeva.

See ongi kõik! Seega vesi lõpetab suhelda teelehega, tee ei kee enam, ja keedise kangus fikseeritud ja ei muutu ka pärast kakskümmend minutit.

Pärast kui oled kõik tee multifunktsionaalsest tassist ära joonud, pead ainult jälle valada keeva vett sisse ja jälle paariks minutiks avada ühendus sektsioonide vahel. Ja siis, kui tee on piisavalt valmistatud, sulgege. Seega saab teelehe ühe ja sama osa mitu korda valmistada. Mugav. Lihtne. Geniaalne! Ma olen üllatunud, miks midagi sellist varem ei leiutanud?

Selleks, et teelehed ei saaks ühest kambrist teise, paigaldati nende osade vahel mikro-võrk. See ei takista infusiooni segamist, kuid samal ajal blokeerib see isegi väikseimaid teelehte. Seega jääb infusioon alati läbipaistvaks, puhtaks ja ilusaks.

Klaasi ülemine ja alumine kated keeratakse õrnalt ja tihedalt. Täiendavaks hermeetilisuseks on nad varustatud silikoonist tihendusrõngastega.

Meeldiv üllatus on asjaolu, et ülemises kaanega on konteiner spetsiaalselt ette nähtud lisa teelehtede portsjoni säilitamiseks.

See on lihtne, mugav ja kuradi funktsionaalne tee seade. See võimaldab teil juua hea Hiina teed,ilma selle maitset moonutamiseta liiga pika keetmisega. Kõik on õige ja kõik on läbi mõeldud. See klaas-keetja on parim lahendus Hiina tee valmistamiseks kontoritingimustes.