Gun Fu Tee kann 200/500/1000ml

22.10 30.00 

SKUN/A Kategooriat,
Imeline Gong Fu teekann – on suurepärane ja mugav leiutis, mis on valmistatud spetsiaalselt nii, et saate kiiresti valmistada Hiina teed, kuid samal ajal õigesti.
Teekann on valmistatud läbipaistvast kuumakindlast toidu plastist ja klaasist. Maht – 1 liiter. See on jagatud kaheks osaks. Ülemine – kamber, kus teed valmistatakse. Ja põhi – kus on puhas tõmmis. Need kaks kambrit on ühenduvad anumad. Tõmbamiskambrisse, läbi ülemise kaane, asetate teed. See võib olla mistahes sort – Dahunpao, Tuguanyin, Longjing, Puer jne. siis me täidame selle lihtsalt kuuma veega.
Mõne sekundi pärast, kui te leiate, et tee on piisavalt tõmmatud, vajutate teekannu ülaosas olevale nupule, ja voila on teetõmmis juba teie Gong Fu teekannu allosas.
Kõik,seega lakkab vesi teedelehtedega ühendust, tee ei ole enam tõmmatud ning tõmmise tugevus on fikseeritud ja jääb muutumatuks isegi pärast 20 minutit. Mõne aja möödudes saate seda protseduuri korrata mitu korda ja alati tee hakkab üllatavalt õigesti valmistuma!
Selleks, et vältida teelehtede sattumist ühest sektsioonist teisesse, paigaldatakse nende vahele mikrosõel. See ei takista tõmmise segamist, kuid see blokeerib isegi kõige väiksemaid teelehti. Seega jääb tõmmis alati selge, puhas ja ilus.
Lihtsalt. Geniaalne!
See on lihtne, mugav ja fantastiliselt funktsionaalne teeseade.