Puer (Shen) Jie Zheng Cha Bing (2007)

 

 

165.00 

1 laos

Kategooria

Puer (Shen) Jie Zheng Cha Bing (2007)


345-grammine keskmise tihedusega teekook, mis eraldub kergesti keerdunud pruunideks lehtedeks, pungadeks ja õhukesteks lõigeteks. Aroom on vaoshoitud, puidune ja palsamine. Tõmmis on läbipaistev, merevaigukollase varjundiga. Valmis tee bukett on küps, puidune ja viljane, sisaldades vürtsikate ürtide ja sügislehtede noote. Aroom on sügav ja soe, keeruline, puidune ja viljane. Maitse on täidlane ja mahe, meeldivalt kootav, kergelt magus, puuviljahappe, vürtside nüansside ja pika värskendava järelmaitsega.
Jie Zheng Sheng Cha Bing” on suurepärane näide laagerdunud sheng pu’er’ist, millel on mitmetahuline maitse ja mediteeriv mõju.

Miks on Jie Zheng Cha Bing (2007) kasulik?


Shen puer on tervisele väga kasulik, see on suurepärane looduslik antioksüdant. Shen Pueril on puhastav toime, see parandab seedimist, on pärast rasket rasva toitu väga hea. Lisaks, Shen Puer normaliseerib ainevahetust ja soodustab kehakaalu langust. Shen Puer on tee, mis innustab, värskendab ja soojendab. Kuid te ei saa juua Shen Puer tühja kõhuga – see võib põhjustada valu ja ebamugavusi.

Kuidas keeta?


Tee tõmbamiseks kasutage kuuma vett (90-95°C) kas gaiwanis või poorsest savist teekannus. Suhe on 6-7 g 100 ml kohta. Esimese tõmbamise aeg on umbes 10 sekundit. Seejärel tehke lühikesi tõmbamisi (2-3 sekundit), vajadusel iga järgneva tõmbamise aega pikendades. Teed võib tõmmata kuni 10 korda.