Hot 52% Laost otsas

Kagaa Keenia kohv

Teaforyou eritellimusel röstitud

6.00  12.60 

Laost otsas

Kategooria

Kagaa Keenia kohv –


See Keenia kohvi tarnitakse Caffenation Direct Trade’i projekti raamides. Pakume veel üht uudsust Keeniast. See võib olla viimane pakkumine lähitulevikus, kuna Keenia kohvi kvaliteet on halvenenud. Jälgime olukorda. See kohv sobib pigem espresso valmistamiseks. Sellel on magus ja mahe maitse iirise, rosinate ja šokolaadi nootidega

Kagaal pole väga pikka ajalugu. Need C- ja Peaberry sordi partiid on nimetatud Muranga küla järgi, kus seda kohvi toodetakse.
Ettevõte Caffenation on ostnud suure partii C kasutamiseks Mister LGB suvesegus. Sellel segul on madalam happesus ja see sobib suurepäraselt espresso valmistamiseks, samas kui PB-l on teravam ja magusam maitse ning see on mõeldud peamiselt kohvimasinatele.

Suurem osa Kagaa piirkonnas kasvatatavast kohvist on sortidest SL28 ja SL34. Mõlemad sordid jagavad Bourboni ja Moki pärandit ning on nime saanud labori järgi, mis aitas kaasa nende laiemale levitamisele Keenias 20. sajandi alguses – Scott Laboratories, nüüd Keenia riiklikud põllumajanduslaborid.