Roheline tee “Snow Dragon”

Tal on lõõgastav mõju pärast kahe tassi joomist. Väsimus läheb täielikult ära ja keha on täis energiat.


Ühe paki kaal: 50 grammi
Liik: Roheline Tee
Päritolu: Yunnan provintsi
Maitse: lilled, kerge magusus
Aroom: intensiivne, värske, mett
Värv: kerge, peaaegu läbipaistev
Partii nr: ZX18005
Mahetoote märgistus: EE-ÖkO-02

10.00 

1 laos

Kategooria

Mahe Roheline tee “Snow Dragon”


Yunnan provints, kuulus oma pueridega, on kuulus mitte ainult nendega, vaid ka rohelise teega. Sellel on oma atmosfäär, teised inimesed, teised teemeistrid.
Te pole seda veel proovinud! See orgaaniline roheline tee, mida nimetatakse “Lume Draakon”, üllatab oma kerguse ja hämmastavalt atraktiivse välimusega.
Sellel teel on “maagiline omadus”, see muudab oma värvi nagu kameeleon, selle sametised kroonlehed, valged, muutuvad just kogutud noorteks teelehtedeks ja valge udeme olemasolu tähendab, et noorim ja kõige väärtuslikum teeleht kasutati tee valmistamiseks .
Selle kevadise tee maitse on väga pehme. Ta kogus terve paletti põldlilli, mee, kõrvitsaseemnete ja jasmiini aroomi. Ta katab teadvuse ja sunnib endasse armuda. Ta lõõgastab ja sukeldab soojadesse suvepäevadesse. “Lume Draakon” on tee, mis ei tüdi, sobib ideaalselt igapäevaseks joomiseks. Ergutab hommikul ja rahustab õhtul.

“Lume Draakoni” kasulikud omadused


“Lume draakon” on täiesti orgaaniline tee, mis on kasvatatud keskkonnasõbralikul istandusel vastavalt kõigidele normidele ja sertifikaatidele.
Orgaanilistel rohelistel teedel on noorendav mõju inimkehale. See tooniseerib seda, parandab meeleolu, selgitab meelt ja äratab positiivseid mõtteid.