22%

Savist teekann “KYOUSU” 360 ml

32.00  41.00 

Kategooria

Savist teekannud – bränd, millel on tuhande aasta pikkune ajalugu. Ja see bränd ilmus veel enne sõna “bränd” ilmumist.

Miks on savist teekannud nii head ja miks on õige nendes teed valmistada? Sest savi on materjal, mis suhtleb veega ja teega väga harmooniliselt. Sellistes teekannudes valmistatakse parimat teed. Lisaks on see uskumatult esteetiline materjal. Savi on lõhnatu, tal on unikaalsed soojusjuhtivuse omadused, erinevad värvitoonid ja lisaks sellele on see käsikaudu meeldiv.

Keeta Hiina teed savist teekannus – on tõesti mugav. Esiteks vastab teekannu maht Hiina tseremoonia miniatuurile. Teiseks see kunagi ei põleta sinu käsi. Kolmandaks, head teekannud on väga vastupidavad ja võivad teenida aastaid.

Sellised teekannud on igas Hiina perekonnas! Seal on see atribuut, ilma milleta maja pole maja.

Savi teekannude väärtuse vahe on väga suur. Mõned ainulaadsed ja kollektsioneeritatavad teekannud pärisest Ysini savist võivad maksta umbes 15-20 tuhat dollarit. Ma ei tee nalja. Kuid see ei tähenda, et 50-dollarine savist teekann oleks halb. Mitte üldse.

Teekannude maksumus sõltub kahest peamisest tegurist: esiteks on tooraine kvaliteet, teine ​​on meistri professionaalsus.

Mitu sorti selliseid teekannusid Hiinas – ei saa lugeda. Usun, et neid on rohkem kui miljon. Kuidas valida selle, mis sulle kõige paremini sobib? Ma ei tea. Aga ma räägin sulle “odavast” teekannust, mis sobib mulle kõige paremini. Saage tuttavaks.

See teekann on valmistatud ühes Jiangsu provintsi tehases. Ma arvan, et see on väga harmooniline. Proportsionaalne. Esteetiline. Mulle meeldivad selle sujuvad vormid, teravate ja täisnurkade puudumine. Mulle meeldib kannutila,keha ja käepideme suhe. Veelgi enam, see asub väga mugavalt käes. Samal ajal, tema müts kergesti surutakse pöidlaga.

Savist teekannu ostmisel, pidage meeles, et valite mitte ühe asja, valite selle protsessi. Ja vali see endale ja ainult enda jaoks. On oluline, et see meeldiks teile täielikult. Lõppude lõpuks kasutate seda mitte ühe, või kahe, isegi mitte kolme aasta jooksul, kuid palju kauem. Ja mõne aja pärast olete sellega nii harjunud, et teistest teekannudest tee tundub teile teistsugune.