14%

Shen Puerh 生 普 洱 150 gramm

Tüüp: Shen Puerh
Päritolu riik: Hiina, Yunnan
Maitse: pehme, magus, kuivatatud õunad,
Värv: hele roheline
Aroom: täis pähkleid, mett, puuviljad
Kogutud: 2017 a
Kogus: 50g

59.00  69.00 

Kategooria

Viie aastane Shen Pu-erh suures purgis, see on suurepärane kingitus!!!

Lehed on suured, terved. Tee valmistamisel saate iga lehe selgelt näha. Veel üks pluss, see on lõputu, seda võib keeta rohkem kui 10 korda … See annab ja annab … Aroomi on tunda lõplikku tõmbamiseni … Aroomis on palju niidulilli, kuivatatud õunu, pirni ja isegi peent magusa banaani vihjet, kuid väga õhukest … Ta on püsiv, särav, mõrkjas, tugeva iseloomuga. Noor Shen Puer, millel on potentsiaali.
Saage tuttavaks, see on hit.

Miks on Shen Pu-erh kasulik?


Shen puer on tervisele väga kasulik, see on suurepärane looduslik antioksüdant. Shen Pueril on puhastav toime, see parandab seedimist, on pärast rasket rasva toitu väga hea. Lisaks, Shen Puer normaliseerib ainevahetust ja soodustab kehakaalu langust. Shen Puer on tee, mis innustab, värskendab ja soojendab. Kuid te ei saa juua Shen Puer tühja kõhuga – see võib põhjustada valu ja ebamugavusi.

Kuidas keeta?


On väga oluline Shen Puerit õigesti valmistada. Ühe keetmise kohta võetakse umbes 8 grammi teed. Vee temperatuur on 95-100 kraadi, esimene tõmmis valatakse välja, teine jäetakse seista paariks sekundiks (maksimaalselt 10). Kui pärast teist tõmbamist tee on mõru, peate vähendama tõmbamisaega. Kõrgekvaliteetne Shen Puer talub vähemalt kümme tõmbamist.
Valmistamiseks sobib savist teekann või gaiwan.