TASUTA TARNE ÜLE EESTI

ALATES 45€ ostust!

Maksevõimalused

Meie partner on MAKSEKESKUS AS

Pangalingid

Swedbank
SEB Pank
Danske Pank
Nordea Pank
LHV Pank
Sobiva pangalingi saad valida ostu vormistamisel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid makse sooritamiseks valitud internetipanka.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile arve koos tasumiseks vajalike rekvisiitidega, et saaksite selle pangakontoris või internetipangas mugavalt tasuda. Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse number. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida.

Krediitkaardimakse

Peale tellimuse vormistamist suunatakse teid makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
sulge
sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Keel


0