TASUTA TARNE ÜLE EESTI

ALATES 45€ ostust!

Inspiratsioon

Me avastame pidevalt uusi teekunsti saladusija see peegeldub ka meie viimistletud tootevalikus

Me avastame pidevalt uusi teekunsti saladusi

ja see peegeldub ka meie viimistletud tootevalikus. Meiega saate Te kergesti leida uusi maitseid või jätkata juba tuttavate lemmikutega ning, mis kõige tähtsam, hoolitseda oma tervise eest. Me usume, et tee ei ole ainult jook, vaid on eriline nauding, mida tarbivad miljonid inimesed igapäevselt. Tee on muutunud paljudele isegi elustiiliks. Eksisteerib terve teefilosoofia, mis ei ole alati arusaadav algajatele. Meie tahamegi avada Teile teejoomise saladuseloori, valgustada teid kultuuritraditsioonide osas ja avaldada tarkusi, mida on kogutud sajandeid. Me oleme ühed neist, kes otsivad teest midagi enamat ja soovime seda ka Teiega jagada.

Ettevõte Rivel Partners OÜ tarnib Eesti turul teetooteid parimatelt tootjatelt. Oleme spetsialiseerunud eriliste teesortide pakkumisele, pakume suurt valikut kvaliteetseid teenõusid, teeserviise ja muid teetseremoonia tarvikuid. Meie poe valikus leiate teesid üle kogu maailma.

Teetraditsioone on uuritud aastaid, läbi on viidud sadu degusteerimisi ning valitud parimaid teesorte, mida meil on heameel pakkuda ka oma klientidele. Kõige olulisemad tegurid, mis mõjutavad teetaimede kvaliteeti on kliima ja muld, seega uurime hoolikalt ka meie poolt pakutavate teede puhul, millistes tingimustes on need kasvanud.

sulge
sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Keel


0