Laost otsas

2008 Arbor Tree Shen Puerh

Ühe paki kaal: 357 grammi
Liik: Shen Puerh
Päritolu: Yunnani provintsis
Maitse: Puine, mullane maitse, suitsuste nootidega
Aroom: puuviljad, mandlid, mesi, õie noodid
Värv: kuldne
Kogutud: 2008 a

68.00 

Laost otsas

SKULot.-С008342-1 Kategooria

2008 Arbor Tree Shen Puerh


Klassikaline ja särav shen “roheline” Puer, suurepäraste andmetega. Tõmmise värvus hele-kuldne. Aroom on intensiivne, mehelik ja äratav. Siin paistavad välja puuviljad, mandlid, mesi ja õie märkmed. Tee annab on kerget tunnet. Selles tees on ideaalne maitse ja lõhna kooslus kooslus, mis omakorda voolab emotsionaalsesse järelmaitsesse. Keetma seda teed tuleb temperatuuril 95-100 kraadi, tõmbamisajaga 10-15 sekundit. Tea, mida soovitan proovida.

Miks on Shen Puerh kasulik?


Shen puer on tervisele väga kasulik, see on suurepärane looduslik antioksüdant. Shen Pueril on puhastav toime, see parandab seedimist, on pärast rasket rasva toitu väga hea. Lisaks, Shen Puer normaliseerib ainevahetust ja soodustab kehakaalu langust. Shen Puer on tee, mis innustab, värskendab ja soojendab. Kuid te ei saa juua Shen Puer tühja kõhuga – see võib põhjustada valu ja ebamugavusi.

Kuidas keeta?


On väga oluline Shen Puerit õigesti valmistada. Ühe keetmise kohta võetakse umbes 8 grammi teed. Vee temperatuur on 95-100 kraadi, esimene tõmmis valatakse välja, teine jäetakse seista paariks sekundiks (maksimaalselt 10). Kui pärast teist tõmbamist tee on mõru, peate vähendama tõmbamisaega. Kõrgekvaliteetne Shen Puer talub vähemalt kümme tõmbamist.
Valmistamiseks sobib savist teekann või gaiwan.