Mee oolong „Mi Xiang“


Ühe paki kaal: 50 grammi
Päritolu: Taiwan saar
Tüüp: oolong
Maitse: kreemiliste nootidega
Värv: Konjak
Aroom: mesi ja marjad

15.50 

3 laos

Kategooria

Honey oolong


„Mi Xiang“ on oolongi sort, mis ilmus suhteliselt hiljuti, kuid suutis võita teeesteetide ja tavaliste armastajate austuse ja tunnustuse. See hakkas meeldima ebatavalise ja ainulaadse maitse- ja aroomikimpu tõttu.


See sai oma nime tänu mee peenele noodile, mis ei ole imalmagus, vaid rõhutab pikantselt individuaalsust. Kasvatamis- ja tootmisprotsess on väga huvitav. Tee saab mee varjundi loomulikult, ilma kunstlikke maitseid lisamata. Asi on selles, et tootmise ajal närivad rohelise tiivaga tsikaadid teelehti, aktiveerides seeläbi käärimisprotsessi otse põõsas. See hämmastav viis annab teele magusa ja mee aroomi. Teemeistrid töötavad eranditult käsitsi, ilma automatiseeritud süsteeme kasutamata. Röstimissüsteem aitab teel oma olemust paljastada.

Neile, kes alles avastavad idamaiste teede mitmekesisust, saab mee oolongist värvikas, unustamatu lugu. Hinnajad hindavad seda jooki professionaalsest pilgust.

Kui soovite oma külalisi üllatada ja nautida kogu „Mi Xiangi“ kimpu, siis keetke see traditsioonilise teetseremoonia kõigi reeglite järgi. See aitab mee oolongil näidata oma parimaid külgi.